Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μια (1) θέση πρακτικής άσκησης σε απόφοιτους δικηγόρους από την Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας Η Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας προσφέρει μια (1) θέση σε υποψήφιους δικηγόρους που επιθυμούν να πραγματοποιήσουν μέρος της πρακτικής τους άσκησης για το διάστημα από 1η Μαρτίου 2017 μέχρι την 31η Αυγούστου 2017, με δυνατότητα παράτασης για επιπλέον διάστημα έξι μηνών. Η υποβολή των αιτήσεων ορίζεται από την 14η Φεβρουαρίου μέχρι και την 23η Φεβρουαρίου 2017. Ο ασκούμενος θα εξασκεί τα καθήκοντά του στο Γραφείο της Νομικής Υπηρεσίας της Περιφερειακής Ενότητας Ευρυτανίας , η δε μηναία αποζημίωση του θα ανέρχεται στο ποσό των 600 ευρώ. Η παραπάνω πρόσκληση έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας (AΔΑ: 6Ξ667ΛΗ-ΖΥΓ) Για υποβολή αίτησης καθώς και για οποιαδήποτε πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται: Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας Διεύθυνση Διοικητικού- Οικονομικού Τμήμα Διοίκησης, Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού και Μισθοδοσίας Αρμόδιος υπάλληλος: Ιωάννης Παρούτσας Τηλέφωνο: 2237350729 Διεύθ. Ηλ. Ταχ: [email protected] Ο Αντιπεριφερειάρχης Αριστείδης Τασιός
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο