ΔΕΥΤΕΡΑ
00:00-07-59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:59 Ενημερωτική εκομπή με την Χριστίνα Κοραή και τον Δημήτρη Τάκη
11:00-13:59
Εκπομπή¨Λαμπρούκος Μπαλαντέρ¨με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα
14:00-15:59 viber chat
16:00-17:59 Ιορδάνης Αγαπητός
18:05-20:00
Daily kous kous με τον Παναγιώτη Σίμο και την Κατερίνα Ψιμοπούλου
20:05-22:00
rock music με τον Χρήστο Γιαννίτσαρη
22:05 – 00:00
love mix by Dj Pico
00:05-07:59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
Τρίτη
00:00-07-59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:59 Ενημερωτική εκομπή με την Χριστίνα Κοραή και τον Δημήτρη Τάκη
11:00-13:59
Εκπομπή¨Λαμπρούκος Μπαλαντέρ¨με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα
14:00-15:59 viber chat
16:00-17:59 Ιορδάνης Αγαπητός
18:05-20:00
Daily kous kous με τον Παναγιώτη Σίμο και την Κατερίνα Ψιμοπούλου
20:05-22:00
Red Mix by Dj Chris kaltsas
22:05-00:00
Beats & pices live mix by dj Dimitris Ntrivas
Τετάρτη
00:00-07-59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:59 Ενημερωτική εκομπή με την Χριστίνα Κοραή και τον Δημήτρη Τάκη
11:00-13:59
Εκπομπή¨Λαμπρούκος Μπαλαντέρ¨με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα
14:00-15:59 viber chat
16:00-17:59 Ιορδάνης Αγαπητός
18:05-20:00
Daily kous kous με τον Παναγιώτη Σίμο και την Κατερίνα Ψιμοπούλου
20:00-22:00 non stop mix
22:05-00:00 non stop mix
Πέμπτη
00:00-07-59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:59 Ενημερωτική εκομπή με την Χριστίνα Κοραή και τον Δημήτρη Τάκη
11:00-13:59
Εκπομπή¨Λαμπρούκος Μπαλαντέρ¨με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα
14:00-15:59 viber chat
16:00-17:59 Ιορδάνης Αγαπητός
18:05-20:00
Daily kous kous με τον Παναγιώτη Σίμο και την Κατερίνα Ψιμοπούλου
20:05-22:00 non stop mix
22:05-00:00
live Mix by Dj Anestis Menexes
Παρασκευή
00:00-07-59
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:59 Ενημερωτική εκομπή με την Χριστίνα Κοραή και τον Δημήτρη Τάκη
11:00-13:59
Εκπομπή¨Λαμπρούκος Μπαλαντέρ¨με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα
14:00-15:59 viber chat
16:00-17:59 Ιορδάνης Αγαπητός
18:05-20:00
Daily kous kous με τον Παναγιώτη Σίμο και την Κατερίνα Ψιμοπούλου
20:00-22:00
mix by dj Γιώργος Ρεισόπουλος
22:00 -23:59 non stop mix
Σαββατο
00:00-10:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
08:00-10:00 Εκπομπή: Τα τραγούδια Αλλιώς – Γιάννης Αβραμίδης
10:00-12:00
Εκπομπή: mediaforest TOP20 με τον Δημήτρη Ψεμματίκα
14:05-16:00
Εκπομπή :golden show με τον Παναγιώτη Κουνιάκη
16:05-18:00 non stop mix
18:05-20:00 just mix
20:05-23:00 non stop mix
Κυριακή
00:00-10:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι
10:05-11:00 Εκπομπή: Τα τραγούδια Αλλιώς – Γιάννης Αβραμίδης
11:05-12:00
12:00-14:00 ΟΝ ΑΙR Η εκπομπή που φιλοξενεί τα μεγαλύτερα ονόματα της ελληνικής μουσικής σκηνής
14:00:16:00 Εκπομπή :golden show με τον Παναγιώτη Κουνιάκη
18:05-20:00
HOT 40 με τον ΘΕΜΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ
20:00-22:00
Ηit Mix by Akis Vasileiou
22:00-00:00 non stop mix
00:00-09:00
Μουσικές επιλογές των παραγωγών του ράδιο Καρπενήσι