Μάχη με την έντονη χιονόπτωση δίνουν, ο μηχανισμός της Περιφερειακής Ενότητας Ευρυτανίας αλλά και των Δήμων Ευρυτανίας και Αγράφων. Ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης και ο Δήμαρχος Αγράφων κ. θεόδωρος Μπαμπαλής μίλησαν για την κατάσταση που επικρατεί.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο