ο κ. Δημήτρης Μούγιος, Ψυχολόγο BSc, MCc μιλά στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο για το αποτύπωμα της πανδημίας στην ψυχολογία μας.
Aκούστε ΕΔΩ:
ο κ. Δημήτρης Μούγιος, Ψυχολόγο BSc, MCc μιλά στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο για το αποτύπωμα της πανδημίας στην ψυχολογία μας.
Aκούστε ΕΔΩ:
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες