#Artist_of_the_Week
Αυτή η εβδομάδα ανήκει στην αγαπημένη μας μπάντα τις Melisses !Μή ξεχνάτε να ψηφίζετε τα αγαπημένα σας τραγούδια και εμείς θα τα ακούμε καθημερινά 18:00-20:00 μέσα απο το Daily Kous Kous! #melisses #dailykouskous#alexvsjella #radiokarpenisi #koryfaia_syxnotita www.975fm.gr #karpenisi
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο