Το 1ο Evrytania Cup από την ΕΠΣ Ευρυτανίας και τρίτο τουρνουά ακαδημιών στη σειρά για φέτος, ολοκληρώθηκε με τη συμμετοχή πολλών ακαδημιών ποδοσφαίρου και περίπου 400 παιδιών από όλη την Ελλάδα και την Κύπρο. Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές,στους προπονητές και σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο