Ο Δήμος Καρπενησίου προχωρά στην κατασκευή νέων παιδικών χαρών στον Δήμος μας έτσι ώστε μέχρι το τέλος Μαΐου να έχουμε έτοιμες 20 ολοκαίνουργιες πιστοποιημένες παιδικές χαρές.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου
Ο Δήμος Καρπενησίου προχωρά στην κατασκευή νέων παιδικών χαρών στον Δήμος μας έτσι ώστε μέχρι το τέλος Μαΐου να έχουμε έτοιμες 20 ολοκαίνουργιες πιστοποιημένες παιδικές χαρές.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες