Μπράβο σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στο 3ο Πρωτάθλημα Μπάσκετ Δημοτικών Σχολείων Καρπενησίου, οι οποίοι ήταν οι πρωταγωνιστές της εκδήλωσης. Συγχαρητήρια στην Πανευρυτανική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης για την άριστη διοργάνωση του τουρνουά, το οποίο είχε φιλανθρωπικό σκοπό. Ευχαριστούμε θερμά τον κορυφαίο αθλητή και προπονητή μας στο μπάσκετ Παναγιώτη Γιαννάκη που τίμησε με την παρουσία του την εκδήλωση. Οφείλουμε όλοι μας να μάθουμε στα παιδιά μας ότι η νίκη έχει σημασία μόνο όταν επιτυγχάνεται στα πλαίσια της ευγενούς άμιλλας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο