Ένα πρωτότυπο μπασκετικό διήμερο πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Μαΐου 2017 στην Κεντρική Πλατεία Καρπενησίου. Μια διοργάνωση του Δήμου Καρπενησίου με την ΕΟΚ, την ΠΑΚ και την ΕΣΚΑΣΕ ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία και τη συμμετοχή πολλών παιδιών. Το 3on3 Παίδων πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά στην πόλη μας και ενθουσίασε όλους τους μικρούς φίλους που συμμετείχαν. Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με τις βραβεύσεις των παιδιών. Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για του χρόνου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο