Σας ενημερώνουμε ότι ο Δήμος Αγράφων σε συνεργασία με την ΤΚ Επινιανών και τον Σύλλογο Επαινιανιτών «ο Άγιος Γεώργιος», διοργανώνουν την 4η Ημερίδα προς τιμήν του Δρ. Φιλολογίας κ. Γεωργίου Κων. Καραγεώργου, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην κεντρική πλατεία Επινιανών το Σάββατο 11 Αυγούστου 2018 στις 11:30 το πρωί.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο