Ο Δήμος Καρπενησίου και η ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ σε συνεργασία με την Τοπική Κοινότητα Δομνίστας και τον Φιλοπρόοδο Σύλλογο Δομνίστας διοργανώνουν την Κυριακή 11 Ιουνίου 2017 εκδήλωση Μνήμης για την 75η Επέτειο της Έναρξης του Ένοπλου Απελεθευρωτικού Αγώνα της Εθνικής Αντίστασης 1941- 1944. Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 11 και κεντρική ομιλήτρια θα είναι η κ. Βασιλική Λάζου, Δρ. Ιστορίας του Παντείου Πανεπιστημίου Αθηνών.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο