H Νάιρα Αλεξοπούλου «Παραφέρεται»!
Νέο τραγούδι και βίντεοκλιπ για τη νεαρή ερμηνεύτρια που εντυπωσιάζει! Μετά το «Ό,τι σου λέω», η Νάιρα συνεργάζεται πάλι με τον Κωνσταντίνο Παντζή και παρουσιάζουν το «Παραφέρεσαι» σε μουσική του καταξιωμένου δημιουργού και στίχους της Πάτυ. Η οπτικοποίηση είναι του Άλεξ Κωνσταντινίδη, ο οποίος δημιούργησε μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα για την σέξυ Νάιρα και τον συμπρωταγωνιστή της.
Η Νάιρα εμφανίζεται κάθε Σάββατο και Κυριακή στο “AgoraCenter” στο Μοναστηράκι.
Κυκλοφορεί στις 18 Φεβρουαρίου από την DigitalRayRecords!
#radiokarpenisi #Ametadosi #NairaAlexopoulou #paraferesai