Πρόκειται για μια πολύ ενδιαφέρουσα διασκευή του ”Ain’t No Sunshine”.
Ένα από τα πλέον αγαπημένα κομμάτια όλων των εποχών από τον Bill Withers.
Οι ACHTABAHN & MATT ANDERSEN προσθέτουν το δικό τουςdance ύφος, χαρίζοντας μας μια νέα, πιο upbeat εκδοχή του κομματιού, με φωνητικά που αναδεικνύουν τη ζεστασιά των γνώριμων στίχων.
Αξίζει να το ακούσετε! https://www.youtube.com/watch?v=h-etnfu5JBU&index=1&list=PLHWlRC4xnuZ8mu9m_zH4HfP_0A-FL5xXi
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο