Ακόμα μια γέννηση στο Δήμο Καρπενησίου και συγκεκριμένα στη Φουρνά.
Ένα υγιέστατο κοριτσάκι γεννήθηκε στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας με τη συνεργασία της Δρ. Σοφίας Μπουχλαριώτου. Ο Δήμος Καρπενησίου ευχαριστεί θερμά την εταιρεία ΓΙΩΤΗΣ Α.Ε. και το πρόγραμμα ΕΚΕ «Μια Ελπίδα Γεννιέται!» για την πολύτιμη στήριξη της περιοχής μας!
Η συνεργασία του Δήμου Καρπενησίου με την Hopegenesis αποδεικνύει καθημερινά πόσο σημαντική είναι η στήριξη των νέων οικογενειών που επιλέγουν να μείνουν στον τόπο μας.
Eπιμέλεια:Έλενα Κανέλλου