Με άμεση αντίδραση ο Δήμος Καρπενησίου καθαρίζει τον Κλαρωτό έτσι ώστε να μην αντιμετωπίσουμε πρόβλημα σε πιθανή επόμενη λασπορροή που μπορεί να προκληθεί. Ήδη έχουν εγκατασταθεί δύο εργολαβίες και δουλεύουν πάνω από 10 μηχανήματα παρά τις αντίξοες καιρικές συνθήκες. Ζητάμε την κατανόηση και τη συνεργασία των δημοτών και τους διαβεβαιώνουμε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο