Με καλό συντονισμό, άμεση αντίδραση και άριστη συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας, ο Δήμος Καρπενησίου κατάφερε να αντιμετώισει έγκαιρα και άμεσα την κακοκαιρία που έπληξε την περιοχή μας το περασμένο Σαββατοκύριακο και να εξασφαλίσει την ασφαλή μετακίνηση των δημοτών του.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο