Την αγαπάμε πολύ και εσείς την επιλέξατε για καλλιτέχνη αυτής της εβδομάδας! Ακούμε καθημερινά 18:00-20:00 αγαπημένα κομμάτια από τη δισκογραφία της Helena Paparizou που εσείς επιλέγετε! Μην σταματάτε να ψηφίζετε!
#artistoftheweek #radioshow #dailykouskous #alexvsjella #radiokarpenisi www.975fm.gr
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο