Την Τρίτη 06-06-2023 θα πραγματοποιηθεί στην Ευρυτανία επίσκεψη κλιμακίων της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, προκειμένου να υπάρξουν συναντήσεις με τους πολίτες και ενημέρωση για τις προγραμματικές θέσεις της Ν.Δ., ενόψει των εθνικών εκλογών της 25ης Ιουνίου 2023.
Η συμπατριώτισσά μας, πρ. Υφυπουργός και πρώτη νεοεκλεγείσα βουλευτής της Ν.Δ. στην Ανατολική Αττική κ. Σοφία Ζαχαράκη με κλιμάκιο στελεχών θα επισκεφθεί:
1) Το ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟ στις 11:00 πμ
2) Τη ΓΡΑΝΙΤΣΑ στις 12:15 μμ
3) Την ΠΑΛΑΙΟΚΑΤΟΥΝΑ στις 1:20 μμ
4) Τη ΔΥΤ. ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ στις 2:20 μμ
5) Την ΚΡΕΝΤΗ στις 5:40 μμ
Ο πρ. Υπουργός κ. Γιάννης Οικονόμου με κλιμάκιο στελεχών θα επισκεφθεί:
1) Τη ΦΟΥΡΝΑ στις 12:00 το μεσημέρι
2) Το ΚΡΙΚΕΛΟ στις 2:00 μμ
3) Το ΜΕΓ. ΧΩΡΙΟ στις 5:30 μμ
4) Τον ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ στις 7:00 μμ
Στις 8:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με τους πολίτες, με την παρουσία της κ. Σοφίας Ζαχαράκη και του κ. Γιάννη Οικονόμου σε καφέ στην Κεντρική Πλατεία Καρπενησίου.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου