Σε προγραμματισμένη διακοπή ρεύματος προχωρά ο ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. αύριο Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 09:00-14:00 στα εξής δημοτικά διαμερίματα Νέο Δερμάτι ,Νέο Μικρό χωριό ,Παλιό Μικρό Χωριό,Μεγάλο Χωριό,Αγ.Ιωάννη,Γαύρο και Κόκκινα Νοστίμου για να εκτελεσθούν απαραίτητες τεχνικές στο δίκτυο.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο