Μία από τις πλέον σημαντικές εκδηλώσεις των τελευταίων ετών θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 15 Ιουνίου καθώς το θέμα της θα είναι η αξιοποίηση της Λίμνης των Κρεμαστών. Η εκδήλωση αυτή θα προβάλλεται σε real time μέσω διαδικτύου και θα υπάρχει η δυνατότητα ο διαδικτυακός επισκέπτης της εκδήλωσης αυτής να καταθέτει γραπτώς τις ερωτήσεις – επισημάνσεις του οι οποίες και θα απαντηθούν – σχολιαστούν από τους ομιλητές.
Για να μπορέσει κάποιος να παρακολουθήσει αλλά και να καταθέσει γραπτώς την άποψη του θα πρέπει να κάνει εγγραφή πατώντας εδώ ? https://events.podimatas.gr/perifereia-stereas-elladas-main/perifereia-registration2/?fbclid=IwAR0SH2zuTuvIH4Z–APF0UmSj0YWUmJataWz1NnugEPali1zBhTxrLKsYE0
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2020/06/poster4-scaled-1-724x1024.jpg)