Κοντά στους Ευρυτάνες της Ναυπάκτου βρέθηκε ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Σουλιώτης, την Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2017 , παρευρισκόμενος στην Θεία Λειτουργία με αρτοκλασία υπέρ υγείας των μελών και φίλων του Συλλόγου Ευρυτάνων Ναυπακτίας «Παναγία η Προυσιώτισσα». Εκεί παρευρέθηκαν και ο Δήμαρχος Ναυπάκτου κ. Λουκόπουλος και ο Δήμαρχος Δωρίδος κ. Καπεντζώνης. Ο Δήμαρχος κ.Σουλιώτης συνεχάρη τον Πρόεδρο και το ΔΣ του συλλόγου για τις δράσεις και την σημαντική παρουσία τους στη κοινωνία της Ναυπάκτου και ευχαρίστησε τον Δήμαρχο Ναυπάκτου για την στήριξη του στους πατριώτες μας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο