1) Μαθήματα Ζωγραφικής για μικρά παιδιά κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 16:30 – 17:30 στα Γραφεία του Συλλόγου.
2) Μαθήματα Ζωγραφικής, ντεκουπάζ και άλλων κατασκευών για μεγάλους κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 18:00-20:00 στα Γαφεία του Συλλόγου.
Τα μαθήματα ξεκινούν την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017.
Για δηλώσεις συμμετοχής σας περιμενούμε στα Γραφεία του Συλλόγου μας (εργατικές κατοικίες 2). Πληροφορίες στα τηλέφωνα 6977845771 (Ιουλία Πετροπούλου) και 6979645272 (Φωτεινή Δεδούση).
8 Νοεμβρίου ημέρα Τετάρτη ο Σύλλογος Γυναικών Ευρτανίας διοργανώνει προσκύνημα στον ναό των Αγίων Ταξιαρχών για τον εορτασμό των Παμμεγίστων Ταξιαρχών Μιχαήλ και Γαβριήλ στο Μάραθο Ευρυτανίας. Μετά το πέρας της Θείας Λειτουργίας θα απολαύσουμε παραδοσιακά τραγούδια στο καθιερωμένο πανηγύρι, που πραγματοποιείται στην γραφική πλατεία του χωριού.
Αναχώρηση από την Νεράιδα 6:45 το πρωί και επιστροφή νωρίς το απόγευμα.
Η μεταφορά μας θα γίνει με οχήματα της trekking hellas.
Τιμή συμμετοχής 18 ευρώ.
Δηλώσεις συμμετοχής έως την Κυριακή 5 Νοεμβρίου στο τηλ 6977845771 (Ιουλία Πετροπούλου)