Ένα πολύ σημαντικό έργο προστασίας, συντήρησης και ανάδειξης της πολιτιστικής μας κληρομομιάς. Θεία Λειτουργία στο νεοσυντηρημένο Ιερό Ναό του Γενέσιου της Θεοτόκου στα Ψιανά. Ευχαριστούμε θερμά τον μεγάλο χορηγό Κωνσταντίνο Ασημάκη και όλους όσους δούλεψαν για την ολοκλήρωση του έργου. Πολλά συγχαρητήρια για την άριστη συνεργασία και το αποτέλεσμα στην κα Γιάννα Μανωλούδη (Μηχανικό της Εφορείας Αρχαιοτήτων Φθιώτιδας και Ευρυτανίας), τον αρχιτέκτονα Θανάση Στερόπουλο και τον πρωτομάστορα Κώστα Μαντζιούτα.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο