Ο Δήμος Καρπενησίου και η ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ καλούν όλους τους Συλλόγους που θέλουν να εντάξουν τις εκδηλώσεις τους για το καλοκαίρι στο Πρόγραμμα Γιορτών Δάσους 2017, να καταθέσουν τις δράσεις τους με ακριβείς ημερομηνίες και μικρή περιγραφή τους το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 31 Μαΐου 2017 στο Γραφείο των Ειδικών Συμβούλων στο Νέο Δημαρχείο Καρπενησίου στον Ξηριά. Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2237350043.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο