Εμβολιάστηκε σημερα το μεσημέρι στο κέντρο υγείας Δυτικής Φραγκίστας ο Αντιπεριφερειάρχης ΠΕ Ευρυτανίας κ.Άρης Τασιός.Ο κ.Τασιός εστειλε το δικό του μήνυμα ελπίδας για την υγειονομική προστασία που προσφέρει το εμβόλιο.
《Κάθε εμβολιασμός είναι και μια μικρή νίκη στην μάχη κατά της πανδημίας.
Κάνουμε το ατομικό μας δικαίωμα πράξη κοινωνικής ευθύνης.
Εμβολιαζόμαστε – Προστατευόμαστε.》
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου