O Δήμος Καρπενησίου σας ενημερώνει ότι συμμετέχει στο πρόγραμμα «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής 2017-2018» που υλοποιείται από την Ε.Ε.Ε.Τ.Α και προσκαλεί τις ωφελούμενες μητέρες από την Πέμπτη 25 Μαΐου 2017 έως και την 9η Ιουνίου 2017 να υποβάλουν σχετική αίτηση για να επωφεληθούν της επιδότησης δωρεάν τροφείων.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλέφωνο:2237350039 κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Επισυνάπτεται και η σχετική ανακοίνωση-πρόσκληση που εξέδωσε η Ε.Ε.Ε.Τ.Α.