Για οποιοδήποτε πρόβλημα ή αίτημα που σχετίζεται με τα έντονα καιρικά φαινόμενα που αντιμετωπίζουμε τις τελευταίες ημέρες, παρακαλούμε επικοινωνήστε στα παρακάτω τηλέφωνα του Δήμου Καρπενησίου:2237350024, 50043, 50025.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο