Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε χθές Τετάρτη 4/12 απο την Νομαρχιακή επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ Ευρυτανίας στην αίθουσα του εργατικού κέντρου Καρπενησίου,με ομιλητές τον Δημήτρη Τζανακόπουλο ,πρώην υπουργό ,βουλευτή & κοινοβουλευτικό εκπρόσωπο και τον Νίκο Τόσκα,πρώην υπουργό ,μέλος της προοδευτικής συμμαχίας σε μια προσπάθεια ανασυγκρότησης και διεύρυνσης του ΣΥΡΙΖΑ εν όψει του 3ου συνεδρίου.
Φωτό-βίντεο:Πάνος Καραγιάννης