ΈΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ 12/5
Prestige The Band
«Κοντά Σου» ❗️Νέο Τραγούδι❗️
Οι Prestige The Band κυκλοφορούν το νέο τους τραγούδι δίνοντας ρυθμό και ανεβάζοντας τη διάθεσή μας στα ύψη!
Με τίτλο «Κοντά σου» οι Prestige The Band μας παρουσιάζουν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ στην #koryfaiaSyxnotita της πόλης @www.975fm.gr το νέο τους καλοκαιρινό dance single τους το οποίο αναμένεται να δώσει ρυθμό στο φετινό μας καλοκαίρι αλλά και να μας ενώσει ακόμα «πιο κοντά» χάρη στη δυναμική μελωδία και τον άκρως ρομαντικό στίχο του.
Ο Γιάννης Χειλάς, ο Νίκος Παπαλεξάνδρου, ο Θωμάς Πούτας, ο Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου, ο Κίμων Λιμενίδης και o Θάνος Ζούρας, είναι οι Prestige The Band!
Οι έξι ταλαντούχοι μουσικοί που κάνουν αισθητή τη παρουσία τους στο show του Γρηγόρη Αρναούτογλου “The Tonight Show” κάθε εβδομάδα, κυκλοφορούν τη νέα τους επιτυχία από τη Minos EMI / Universal! #Ametadosi #radiokarpenisi #prestigetheband #kontasou #stayTyned
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο