Μετά από πάρα πολύ δρόμο, που ξεκίνησε τον Φεβρουάριο του 2014 που δημοπρατήθηκε το έργο, προϋπολογισμού 1.436.000 €, υπογράψαμε σήμερα τη σύμβαση εκτέλεσής του και επιτέλους μπαίνουμε στη φάση υλοποίησης που θα δώσει λύση στη διαχείριση των λυμάτων των Τ.Κ. Φουρνάς και Κλειτσού.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο