Ο Δήμαρχος Καρπενησίου ευχαριστεί θερμά όλους όσους εργάστηκαν για την πραγματοποίηση των φετινών Γιορτών Δάσους και πιο συγκεκριμένα όλους τους φορείς, την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδα και την Ιερά Μητρόπολη Καρπενησίου, τους πολιτιστικούς και αθλητικούς συλλόγους, εθελοντές δημότες, τους υπαλλήλους του Δήμου Καρπενησίου, την Αστυνομική Διεύθυνση Καρπενησίου, την Πυροσβεστική Υπηρεσία και το ΕΚΑΒ που συνέβαλαν ουσιαστικά και σημαντικά στην απόλυτη επιτυχία των Γιορτών Δάσους 2017
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο