Το Διοικητικό Συμβούλιο της Αδελφότητας Γρανιτσιωτών Ευρυτανίας, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και ο τοπικός Σύλλογος Γρανίτσας ευχαριστούμε τα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ για την παραχώρηση εκπαιδευτικού υλικού που θα αξιοποιηθεί για την βελτίωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας των μαθητών του Δημοτικού Σχολείου Γρανίτσας, του Γυμνασίου και του Λυκείου.
Ευχόμαστε στα Εκπαιδευτήρια Καίσαρη κάθε επιτυχία και να συνεχίσουν για πολλά χρόνια ακόμα να πρωταγωνιστούν στην ποιοτική και ουσιαστική παροχή εκπαιδευτικού έργου στους μαθητές.
Ευχαριστούμε,
Ο Πρόεδρος Η Γραμματέας
Αλέξης Καρδαμπίκης Παναγιώτα Καρυώτη