Ο Δήμος Καρπενησίου ευχαριστεί θερμά το Ίδρυμα Γαζή- Τριανταφυλλόπουλου για την προσφορά τριών μουσικών οργάνων αξίας 2.000 € στη Δημοτική Φιλαρμονική Καρπενησίου. Η προσφορά του Ιδρύματος αποτελεί στήριξη στο έργο και την προσπάθειά μας πάνω στη μουσική εκπαίδευση των νέων της πόλης μας και της πολιτιστικής μας δράσης
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο