Η ΔΕΕΠ Ευρυτανίας της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ για τη σημερινή επέτειο 33 χρόνων συνεχούς λειτουργίας του ραδιοφωνικού σταθμού “Ράδιο Καρπενήσι 97,5” εύχεται να συνεχίσει για πολλά ακόμη χρόνια να ενημερώνει έγκαιρα, έγκυρα και αξιόπιστα και να ψυχαγωγεί ποιοτικά τους ακροατές του.
Η ιδέα του Παύλου Μπακογιάννη για την ίδρυση ραδιοφωνικού σταθμού στην Ευρυτανία, αποδεικνύεται από τη λειτουργία του “Ρ.Κ 97,5” πόσο πρωτοποριακή και επωφελής για τον τόπο υπήρξε.
Καλή συνέχεια και πολλές επιτυχίες!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο