Ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ευρυτανίας κ. Λουκάς Δημητρίου εύχεται καλή σταδιοδρομία στις/στους επιτυχούσες/επιτυχόντες υποψηφίους των Γενικών Λυκείων και ΕΠΑΛ του Νομού Ευρυτανίας που εισάγονται στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 και συγχαίρει τους εκπαιδευτικούς των σχολικών μονάδων για το ζήλο που επέδειξαν στη διδασκαλία των μαθημάτων τους και στις εν γένει προσπάθειες που κατέβαλαν ώστε σήμερα τόσες οικογένειες να χαίρονται για την επιτυχία των παιδιών τους.
Από τη Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης