Το Δημοτικό Κολυμβητήριο Καρπενησίου φόρεσε τα καλά του και είναι έτοιμο να υποδεχθεί τον Τελικό Κυπέλλου Υδατοσφαίρισης Γυναικών 2018 στηρίζοντας και φιλοξενώντας για ακόμα μια χρονιά μεγάλες διοργανώσεις στην πόλη μας.
Χθες Πέμπτη 29 Μαρτίου 2018 καλωσορίσαμε τις αποστολές των ομάδων για το Final Four Water Polo Women, που πραγματοποιείται για πρώτη φορά φέτος στην πόλη μας. Μια συνδιοργάνωση του Δήμου Καρπενησίου, της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδα, της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας και του Κολυμβητικού Ομίλου Καρπενησίου.
Ευχαριστούμε θερμά την Αστυνομική Διεύθυνση Ευρυτανίας για τη διασφάλιση της ασφαλούς διεξαγωγής των Αγώνων και όλους τους φορείς που συμβάλλουν για την πραγματοποίησή τους.
Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες.