Στο καρπενήσι πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 31 Αυγούστου η τελετή λήξης του 2ου Διεθνούς Camp προετοιμασίας καλλιτεχνικής κολύμβησης ΝΗΡΕΑ Χαλανδρίου και ΠΑΟΚ με 50 συμμετοχές απο Ελλάδα και Εξωτερικό.Με συνδιοργανωτή την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας και την υποστήριξη του Δήμου Καρπενησίου το Καρπενήσι αναδεικνύεται για ακόμη μια φορά σαν ένας σπουδαίος αθλητικός προορισμός.
Φωτό:Πάνος Καραγιάννης.