Ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγο στην οδό Αγίου Νικολάου στο Καρπενήσι. Παρότι στη συγκεκριμένη οδό υπάρχει πινακίδα ολισθηρότητας,κατά καιρούς έχουν ¨γλιστρίσει¨ πάρα πολλά αυτοκίνητα . Έτσι και σήμερα που είχε νερά το οδόστρωμα ,ΙΧ αυτοκίνητο ξέφυγε από την πορεία του, προσέκρουσε αριστερά σε μαντρότοιχο και κατέληξε στις προστατευτικές μπάρες.
Ευτυχώς ο νεαρός οδηγός δεν τραυματίστηκε ενώ το ΙΧ του υπέστη μόνο υλικές ζημιές.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου