Με ιδιαίτερη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η παρουσίαση του βιβλίου της Αγγελικής Οικονόμου «ο δρόμος με τις κερασιές », τη Τετάρτη 10 Αυγούστου 2022, στη Φουρνά Ευρυτανίας , εκδήλωση που διοργάνωσαν ο Σύλλογος Γυναικών Δ.Ε Φουρνάς, ο σύλλογος Φουρνιωτών “ο Λεπενιώτης ” και οι εκδόσεις Γκοβόστη.
Για το βιβλίο μίλησαν : Βασιλική Λάππα ,Ανδρέα Κελέση, Θεοφάνης Λ. Παναγιωτόπουλος και ο Βαγγελης Ντελής.
Επιμέλεια: Έλενα Κανέλλου