Μια καταπληκτική μουσική βραδιά πρόσφερε η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας και ο ΟΠΑΣΤΕ στο κοινό του Δήμου Καρπενησίου με το εξαιρετικό συγκρότημα Les Au Revoir.
Σε μια θαυμάσια καλοκαιρινή βραδιά με ρετρό διάθεση, ατμοσφαιρικούς bossa nova και Swing ρυθμούς,οι Les Au Revoir ενθουσίασαν το κοινό στο αμφιθέατρο της Βασικής Βιβλιοθήκης που απόλαυσε και σιγοτραγούδησε όλες τις γνωστές επιτυχίες.
Χορηγός επικοινωνίας: Ράδιο Καρπενήσι 97,5
Επιμέλεια: Έλενα Κανέλλου