O Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Ευρυτανίας κ.Άρης Τασιός υποδέχτηκε σήμερα στο γραφείο του τον Ευρυτάνα αθλητή μεσαίων αποστάσεων Γιώργο Σταμούλη ο οποίος το Σαββατοκύριακο 18-19 Ιουνίου, στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Στίβου που διεξήχθη στην Ρουμανία, κατέλαβε την 3η θέση στο αγώνισμα των 3.000 μέτρων.
Ο Γιώργος θα είναι μαζί μας το Σάββατο 16/7, στο Night Run Karpenisi, ως πρεσβευτής του Αγώνα ανέφερε ο κ.Τασιός και συνέχισε: Μαζί και με άλλους Ευρυτάνες αθλητές ενώνουμε τις δυνάμεις μας στην επίτευξη του κοινού μας στόχου να καταστήσουμε την περιοχή μας ως αθλητικό προορισμό για την προετοιμασία αθλητών και την διεξαγωγή αθλητικών διοργανώσεων.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου