Ξεκίνησε η διήμερη συγκέντρωση των επιμελητηρίων Στερεάς Ελλάδας στο Καρπενήσι.Ένας Θεσμός που έχει δημιουργηθεί τα τελευταία χρόνια όπου συζητούνται προβλήματα που απασχολούν το επιχειρείν στις περιφέρειες.
Επι ευκαιρία της συνεδριάσεως το Επιμελητήριο Ευρυτανίας βράβευσε σήμερα την κα Ντόρα Μπακογιάννη για την προσφορά της στην Ανάπτυξη της περιοχής και αύριο Κυριακή θα βραβευτεί ο κ.Κώστας Μπακογιάννης για την βοήθεια που πρόσφερε στα επιμελητήρια ως Περιφερειάρχης Στερεάς.
Φωτό :Πάνος Καραγιάννης