Φιλοξενούμε τη Γενική Συνέλευση ΦΟΔΣΑ στην πόλη μας. Σε μια σημαντική στιγμή θα συζητηθεί η μέχρι τώρα πορεία της Εταιρείας αλλά και οι προοπτικές και τα προβλήματα που προκύπτουν από την εφαρμογή του Ν. 4555 για τον Κλεισθένη. Ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης που είναι και μέλος της εταιρείας δέχτηκε με μεγάλη χαρά τη διεξαγωγή της Ετήσιας Γενικής Συνέλευσης που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 7 Σεπτεμβρίου και ώρα 12:00 στον χώρο του Συνεδριακού Κέντρου Καρπενησίου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο