Συνεχίσαμε να τρυπάμε αλλά όχι για να βρούμε νερό! Τρυπήσαμε για να συντάξουμε τη μελέτη για να κατασκευάσουμε ένα έργο που θα μας βοηθήσει να αντιμετωπίσουμε τις καταστροφές από τα πλημμυρικά φαινόμενα και θα μας εξασφαλίσει την ασφαλή και ακίνδυνη πρόσβαση από το Καρπενήσι προς το Παπαρούσι και προς τη Χελιδόνα.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο