Η Πρόεδρος της ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ προκηρύσσει πλειοδοτική δημοπρασία με κλειστές προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου του Συνεδριακού Κέντρου του Δήμου Καρπενησίου.
Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στα γραφεία της ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ στο Συνεδριακό Κέντρο (Γ. Παπανδρέου 1) , ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής, την Δευτέρα 31 – 10 – 2016 και ώρα 11:00 π.μ.
Πληροφορίες και αντίγραφα της διακήρυξης της δημοπρασίας μπορούν να λάβουν οι
ενδιαφερόμενοι, προσερχόμενοι κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα γραφεία της ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ στο Συνεδριακό Κέντρο, Γ. Παπανδρέου 1, τηλ. 2237021227.
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΗΣ ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ
ΣΟΦΙΑ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ