Aυτή την εβδομάδα εσείς επιλέξατε τον μοναδικό GIANNIS PLOUTARXOS και θα ακούμε καθημερινά 18:00-20:00 δύο μεγάλες επιτυχίες από την καριέρα του!
Ψηφίστε τα αγαπημένα σας τραγούδια και συντονιστείτε @www.975fm.gr να τα ακούσετε καθημερινά στο Daily Kous Kous! #radioshow #alexvsjella#artistoftheweek #Giannisploutarxos #radiokarpenisi #koryfaia_syxnotita#karpenisi
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο