Στο πλαίσιο του εορταστικού διακόσμου της πόλης μας και των εκδηλώσεων « Γιορτές Χειμώνα 2017», σας γνωστοποιούμε ότι θα διαθέσουμε προς μίσθωση ξύλινα σπιτάκια που θα τοποθετηθούν στην Κεντρική Πλατεία Καρπενησίου για την περίοδο των Γιορτών για πώληση προϊόντων, προώθηση των επιχειρήσεων ή συναφή χρήση. Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με το γραφείο της ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ στο τηλέφωνο: 2237021227.