Αν και μόλις 19 χρονών κατάφερε με το μπρίο της και τις μοναδικές φωνητικές της ικανότητες να γυρίσει και τις τέσσερις καρέκλες των κριτών και να κερδίσει τις καρδιές τους τραγουδώντας “Move Over” της J.Joplin.
Όπως έχουμε ήδη δει στους δέκτες μας, πέρασε απο την φάση των “Knockouts” με το τραγούδι “Το σ’ αγαπώ μπορεί” της Δ. Γαλάνη και ανυπομονούμε να την απολαύσουμε στην επόμενη φάση των “Battles”! Η Κωνσταντίνα κατάγεται απο το Σταυροχώρι Ευρυτανίας και είναι κόρη του Βασίλη Υφαντή Προέδρου Σταυροχωρίου.
Το Ράδιο Καρπενήσι 97,5 fm εύχεται στην Κωνσταντίνα Καλή Επιτυχία!!!