Το Γραφείο Νεότητας και Οικογένειας της Ιεράς Μητροπόλεως Καρπενησίου σε συνεργασία με το 1ο Δημοτικό Σχολείο Καρπενησίου σας προσκαλεί σε μία ομιλία που θα γίνει από τον εκπαιδευτικό-πρ. σχολ. σύμβουλο κ. Αναστάσιο Χαρμαντά στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 1ουΔημοτικού Σχολείουμέ Θέμα: «Μπαμπά-Μαμάάκουσε τα συναισθήματά μου και παρακολούθησε το βήμα μου», τήν Κυριακή 18 Μαρτίου 2018 καίὥρα: 19:30 μ.μ.
(θα επακολουθήσει σχετική συζήτηση)