Το Ακούς σε ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ στους 97,5 !
Η Ήβη Αδάμου συναντά την Konnie Metaxa στην πιο «εκρηκτική» συνεργασία της χρονιάς και παρουσιάζουν το next-big-hit «Πάω», που κυκλοφορεί από την Panik Records!
«Φρέσκο», ρυθμικό και δυναμικό, το «Πάω», σε μουσική Νikal και Μιχάλη ΜΕΘ Κουινέλη και στίχους Μιχάλη ΜΕΘ Κουινέλη, ξεσηκώνει από την πρώτη κιόλας νότα, συνδυάζοντας τον up-tempo pop ήχο με τις ξεχωριστές ερμηνείες της Ήβης Αδάμου και της Konnie Metaxa!